Напівсуха стяжка підлоги

Напівсуха стяжка підлоги

Напівсуха стяжка підлоги - це процес підготовки підлоги до укладання фінішного підлогового покриття. З її допомогою вирівнюється поверхня, забезпечуються теплоізоляційні властивості підлоги і ховаються технічні комунікації.

polusuhaya styazhka large 

Переваги напівсухої стяжки підлоги

Підвищена міцність і легкість використання, завдяки оптимальній кількості води в складі суміші. Це дозволяє створити міцний матеріал, в якому не буде пір і повітряних порожнин.

Такі властивості забезпечують, також, відсутність усадки.

Укладання стяжки - швидкий і "чистий" процес. Найчастіше немає необхідності в довгому очікуванні висихання, а мала кількість рідини зменшує ризик забруднень і затоплення нижніх поверхів.

Низька вологість в приміщенні дає можливість одночасного проведення оздоблювальних робіт.

Це міцне і довговічне покриття, яке не потребує спеціального вирівнювання і витрат на вантажників. Суміш подається безпосередньо з пневмонагнетателя, по рукавах, до місця виконання робіт.

 

Склад суміші для напівсухий стяжки підлоги

Суміш для напівсухої стяжки складається з наступних компонентів:

 • Води
 • Цементу. М400 або М500.
 • Пластифікатора - речовини для надання суміші еластичних і пластичних властивостей. Але, завдяки сучасним технологіям, в його використанні часто немає необхідності.
 • Поліпропіленового фіброволокна, яке виконує роль армуючого компонента. Воно запобігає утворенню мікротріщин напівсухий стяжки, підвищуючи її міцність і надійність.
 • Крупнозернистого піску з модулем крупності ± 2,5 - 3 мм.

 

Лаштування напівсухої стяжки підлоги

 

Створення розчину для напівсухої стяжки

Всі інгредієнти розчину засипаються в пневмонагнетатель, в якому відбувається їх змішування. Після закінчення підготовки розчину, в пневмонагнетатель подається стиснене повітря за допомогою компресора і розчин, за спеціальним рукаву високого тиску, подається на верхні поверхи будівлі, в якому ведуться будівельні роботи.

Підготовка підстави для напівсухої стяжки

Поверхня повинна бути очищена від сміття, навіть найдрібніших його компонентів. Після цього підлогу покривається ізолюючим елементом, наприклад, плівкою з поліетилену. Лазерним рівнем робиться розбивка (нівелювання) приміщення виходячи з найвищої точки поверхні підстави.

Укладання суміші для напівсухої стяжки

Розчин для напівсухий стяжки підлоги подається за допомогою Пневмонагнітачі і компресора по рукавів високого тиску до місця виконання робіт. Після укладання стяжки в проектну відмітку проводиться її фінішна шліфовка вертольотом для затірки.

 

Висихання напівсухої стяжки

Максимальна результативність досягається при температурі 5-20 °. Після 12-ти годинного висихання, по стягуванню можна ходити.

 

Де замовити напівсуху стяжку підлоги

Замовити послугу напівсухої стяжки підлоги в Одесі і в Україні ви можете у компанії Creona Building. Ми надаємо будівельно-монтажні послуги, серед яких:

 • підлоги на полімерній основі
 • бетонні підлоги
 • бетонні підлоги з топінгом
 • напівсухі стяжки
 • будівництво житлових будинків
 • будівництво промислових будівель та споруд