Прес-бетон

Прес-бетон

Прес бетон (штампований бетон) - це технологія укладання бетону, з використанням декоративних штампів і створенням малюнка на його поверхні. Вона дозволяє створити імітацію будь-якій поверхні з властивостями бетону: міцність, довговічність, зносостійкість.

Штампований бетон використовується при влаштуванні приватних і промислових ділянок, в ландшафтному дизайні, при оформленні в'їздів до ресторанів, готелів, ЖК і бізнес центрів. Йому немає рівних в пристрої садових доріжок, альтанок і терас.

betonniy pol 1 

Лаштування прес бетону

 

Підготовка основи

Підготовка основи для прес бетону включає кілька етапів:

  • розміщення поліетиленової плівки для гідроізоляції (з нахлестом в 10 см)
  • устрій опалубки по контуру майданчика
  • створення каркаса з арматури (товщина 8 мм) з кроком 20х20 см
  • установку підсилень в зонах з'їзду

 

Укладання бетонної суміші

Для укладання прес бетону використовується бетон марки М350, який забезпечить необхідну нам міцність. Для збільшення зносостійкості і терміну експлуатації до нього додають базальтове і металеве фиброволокно. Готовий склад рівномірно заливають в опалубку і ущільнюють.

 

Обробка затверджувачем

До виконання декоративного відбитка, бетонна поверхня обробляється затверджувачем MULTITOP PRESSBETON. До його складу входять фарбувальні пігменти, терпкий наповнювач, граніт і кварцовий пісок. Заповнюючи пори бетону, вони підвищують його міцність.

На масив бетону наноситься ¾ затверджувача, який через 10-15 хв розгладжується гладилкою з алюмінію. Потім наноситься залишок суміші, а що утворилися нерівності розгладжуються шпателем.

 

Нанесення розділового складу і штампування

Розділовий склад необхідний, щоб попередити прилипання бетону до штампу, і як наслідок псування малюнка. Він наноситься пензлем в рідкому або сухому вигляді.

До штампуванні можна приступати, коли відбиток в бетоні має глибину до 6 мм. Штампи розкладаються в необхідній послідовності і нумеруються. Далі за допомогою трамбування або власної ваги відбувається вдавлення матриці.

 

Завершальні роботи

Щоб малюнок затвердів, йому необхідно 24 години. Після цього можна приступати до усунення дефектів швів, нарізці (щоб попередити розтріскування), промиванні для видалення розділового складу.

Ще через добу наноситься герметизуючий лак для бетону, який захистить прес бетон від впливу зовнішніх факторів і додасть йому блиск і насиченість.

 

Де замовити

Замовити прес бетон в Одесі і Україні ви можете у компанії Creona Building. Ми надаємо будівельно-монтажні послуги, серед яких:

  • підлоги на полімерній основі
  • бетонні підлоги
  • бетонні підлоги з топінгом
  • напівсухі стяжки
  • будівництво житлових будинків
  • будівництво промислових будівель та споруд